KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757023

nr 1275 7023

Tom Fahlroth

(1921-1980), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 64x44 cm

Tom Fahlroth, svensk bildkonstnär född 1921, död 1980.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:47:42

16/9 07:18:17 1      Vinnande bud

Tom Fahlroth

Läs mer om Tom Fahlroth